Топ продаж
-5%

Бездротовий робот-пилосос для басейну Beatbot Sora P7
105 221 ₴
99 960 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-пилосос Beatbot Sora P7 чистить басейни будь-якої форми площею до 300 м². Потужний акумулятор позбавляє від клопоту з дротами та розетками – заряду вистачає на повний цикл прибирання.
Пилосос сам будує маршрут, акуратно обходить перешкоди та не застрягає в кутах. Чотири щітки активно відтирають наліт, а вісім двигунів миттєво всмоктують пісок і листя. Місткий фільтр на 6 літрів затримує навіть найдрібніше сміття та очищає воду до прозорості.
Керуйте пристроєм кнопкою на корпусі або через застосунок Beatbot на смартфоні. У комплекті є зарядний пристрій і спеціальний гак для зручного та безпечного вилучення робота з води.
- Режим очищення: дно, стіни, ватерлінія, поверхня води
- Час роботи: до 11 год
| Тип пилососа | Робот |
|---|---|
| Площа басейну, м² | 300 |
| Живлення пилососа | Від акумулятора |
| Довжина кабелю живлення | Бездротовий |
| Режим очищення | Дно, стіни, ватерлінія і поверхня води |
| Цикл очищення, хвилини | до 660 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Робота від акумулятора | 10000 мАгод |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 434×386×267 мм |
| Вага в упаковці, кг | 14.3 |
| Виробник | Beatbot |
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeatBot |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 960 ₴

