Топ продаж

Фільтраційна установка Aquaviva Lagoon 400 (7.5 м3/год, D300)
11 696 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтраційна установка Aquaviva Lagoon 400 – це пісочна система очищення води з верхнім типом під'єднання. Призначена для обслуговування приватних басейнів об'ємом до 30 000 л.
Корпус фільтра виконаний із високоміцного поліетилену, а насоса – із термопластику. Установка комплектується клапаном на 6 режимів, манометром та з'єднувальними муфтами.
- Продуктивність: 7.5 м³/год
- Потужність насоса: 0.4 кВт
- З'єднання: 32/38 мм
- Завантаження піску: 13 кг
| Призначення | Каркасні басейни |
|---|---|
| Тип фільтра | Пісочний |
| Корпус фільтра | Поліетилен |
| Макс. об’єм басейну, л | 30 000 |
| Діаметр фільтра, мм | 300 |
| Макс. пропускна здатність, м³/год | 7.5 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 1 |
| Загрузка піску, кг | 13 |
| Фракція, мм | 0.5–0.8 |
| Тип підключення | Верхнє |
| З'єднання | 32 / 38 мм |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Вага в упаковці, кг | 11.6 |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці на фільтр та насос, 12 місяців на інші комплектуючі |
| Умови гарантії | Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажі насоса необхідне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 30 куб. м |
| Діаметр фільтра | 300 мм |
| Завантаження піску | 13 кг |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 696 ₴






