Новинка

Збірний басейн Intex 26384 GRAPHITE GRAY (478х124 см) з пісочним фільтром, драбиною, підкладкою і тентом
58 692 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Збірний басейн Intex 26384 GRAPHITE GRAY – це відмінний вибір для сімейного відпочинку або веселих зустрічей з друзями на дачі. Спеціальний тришаровий матеріал і оцинкована сталь з антикорозійним покриттям забезпечують міцність і довговічність. Інноваційна конструкція рами дає змогу зібрати басейн за 120 хвилин без інструментів.
У комплекті з басейном поставляються драбина, захисний тент, підкладка під басейн і пісочна фільтраційна установка, яка гарантує підтримку чистоти води протягом усього сезону купання.
- Розміри: 478х124 см
- Об'єм басейну (90%): 16 805 л
- Фільтр Krystal Clear, продуктивність: 5678 л/год
- Технологія аерації ™
| Тип басейну | Збірні |
|---|---|
| Форма басейнів | Кругла |
| Об’єм басейну (90%), л | 16 805 |
| Призначення басейну | Для дорослих |
| Колір | Сірий |
| Матеріал чаші | Тришаровий |
| Матеріал каркаса | Оцинкована сталь |
| Розмір | Великі басейни |
| Вага в упаковці, кг | 206.5 |
| Додатково |
|
| Енергоспоживання | 220-240 В |
| Система фільтрації, л/год | 5 678 |
| Комплектація |
|
| Виробник | Intex |
| Гарантія | 6 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 16805 л |
| Діаметр | 478 см |
| Висота | 124 см |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Піщаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 692 ₴





