Парогенератор Coasts KSB-90 третього покоління. Використовується для європейських саун, турецьких хамамів, парових камер і кабінок. Постачається з новітнім пультом KS-300, за допомогою якого також можна керувати освітленням. Обладнаний автоматичними функціями заповнення, подавання та зливання води. Усі моделі парогенераторів KSB серії мають унікальну функцію "Instant Steam" (моментальна пара). Це дає змогу скоротити час виходу парогенератора в роботу від 6 ~ 8 хвилин до 1 хвилини, щоб задовольнити потребу швидкої генерації пари на кожного купальника.
- Потужність: 9 кВт
- Для приміщень: 8-11 м3
- Живлення: 380-415В (3 фази)
- Паропродуктивність: 12 кг/год
| Потужність | 9 кВт |
|---|---|
| Об'єм приміщення | 8-11 м³ |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 475x185x450 мм |
| Вага, кг | 16 |
| Виробник | Keya Sauna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KEYA Sauna and Swimming Pool |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 9 кВт |
| Температура пара | 55 град. |
| Об'єм парної | 11 куб. м |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Висота | 450 мм |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 605 ₴





