Парогенератор для європейських саун і турецьких хамамів, а також інших типів саун. Якісна надійна збірка. Постачається з новітнім пультом керування KS-150. Обладнаний автоматичними функціями заповнення, подавання та зливання води.
- Потужність: 9 кВт
- Для приміщень: 8-11 м3
- Живлення: 220-240В
| Потужність | 9 кВт |
|---|---|
| Об'єм приміщення | 8-11 м³ |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 475x185x450 мм |
| Вага, кг | 17 |
| Виробник | Keya Sauna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KEYA Sauna and Swimming Pool |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 9 кВт |
| Температура пара | 55 град. |
| Об'єм парної | 11 куб. м |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Висота | 450 мм |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 928 ₴







