Парогенератор для римських саун, турецьких хамамів та інших типів саун. Якісна надійна збірка. В комплекті з новітнім пультом управління KS-150. Обладнаний автоматичними функціями заповнення, подачі та зливу води.
- Потужність: 4 кВт
- Для приміщень: 3-5 м³
- Живлення: 220-240 В
| Потужність | 4 кВт |
|---|---|
| Об `єм приміщення | 3-5 м³ |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 425x160x300 мм |
| Вага, кг | 15 |
| Виробник | Keya Sauna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Виробник | KEYA Sauna and Swimming Pool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Температура пара | 55 град. |
| Потужність | 4 кВт |
| Об'єм парної | 5 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 930 ₴







