Топ продаж

Насос Hayward HCP401003E1 KAN1020 T2.B (380В, 115,6 м3/год, 10HP)
120 768 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самовсмоктувальний відцентровий насос HCP401003E1 з префільтром для комерційних басейнів. Використовується для фільтрації та циркуляції води. Лінійка HCP була розроблена компанією Hayward як надійна альтернатива важким чавуновим і бронзовим насосам для комерційного застосування. Виготовлені з легкого міцного термопластику, збагаченого скловолокном. Гідравлічні вузли з Noryl дають змогу використовувати насоси із солоною та морською водою. Обладнаний префільтром великої ємності. Прозора кришка префільтра на 4 легковідкидних гвинтах із неіржавкої сталі. У насосі використовується високопотужний охолоджуваний мотор TEFC. Модель 400/700 В. Призначений для басейнів об'ємом до 462400 літрів.
- Продуктивність: 115,6 м3/год
- Потужність: 8.7 кВт
- З'єднання: 110 мм
| Призначення насоса | Громадські басейни |
|---|---|
| Наявність префільтра | Да |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 115.6 при 12 м |
| З'єднання | 110 мм |
| Вхідна потужність, кВт | 8.7 |
| Вихідна потужність, л.с. | 10 |
| Додатково |
|
| Розмір | 944х357х583,5 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Напруга | 380 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 768 ₴


