Топ продаж

Насос Hayward HCP38251E KAP250 M.B (220В, 41 м3/год, 2.5HP)
56 865 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самовсмоктувальний відцентровий насос Hayward HCP38251E з префільтром для комерційних басейнів. Використовується для фільтрації та циркуляції води. Лінійка HCP була розроблена компанією Hayward як надійна альтернатива важким чавуновим і бронзовим насосам для комерційного застосування. Виготовлені з легкого міцного термопластику, збагаченого скловолокном. Гідравлічні вузли з Noryl дають змогу використовувати насоси із солоною та морською водою. Обладнаний префільтром великої ємності. Прозора кришка префільтра на 4 легковідкидних гвинтах із неіржавкої сталі. У насосі використовується високопотужний охолоджуваний мотор TEFC.
- Продуктивність: 41 м3/год
- Потужність: 2.3 кВт
- З'єднання: 90 мм
| Призначення насоса | Громадські басейни |
|---|---|
| Наявність префільтра | Да |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 41 при 10 м |
| З'єднання | 90 мм |
| Вхідна потужність, кВт | 2.3 |
| Вихідна потужність, л.с. | 2.5 |
| Додатково |
|
| Розмір | 801х541х291 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 865 ₴


