Топ продаж

Насос Hayward HCP10553E1 KA550 T1.B (380 В, 78 м3/год, 5.5HP)
83 589 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний насос KRIPSOL Karpa KA 550 використовується для забезпечення роботи водного обладнання й атракціонів у басейнах, а також для СПА та гідромасажних установок. Підходить для роботи з солоною та морською водою.
- Насос для приватних басейнів
- Продуктивність: 78 м3/год, за висоти стовпа 10 м
- Вхідна потужність: 4.71 кВт
- Вихідна потужність: 4.10 кВт (5.5 HP)
- Кількість фаз: 3
| Призначення насоса | Громадські басейни, Атракціони, протитоки |
|---|---|
| Наявність префільтра | Немає |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 3 (380-400В) |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 78 при 10 м |
| З'єднання | 90 мм |
| Вхідна потужність, кВт | 4.7 |
| Вихідна потужність, л.с. | 5.5 |
| Додатково |
|
| Розмір | 595 x 291 x 465 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Напруга | 380 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 589 ₴



