Топ продаж

Насос Hayward HCP10301E KA300 M.B (220В, 48 м3/год, 3HP)
63 648 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос без префільтра HCP10301E. Аналог моделей BC300/KA300. Напірні (подаючі) насоси використовуються для роботи систем гідромасажу, зустрічного перебігу, фонтанів, водоспадів та інших водних атракціонів. Корпус із термічно обробленого пластику з посиленням зі скловолокна. Крильчатка з норилу. Підходить для роботи з солоною та морською водою. З'єднання корпусу 3" нар. різь. Комплектується муфтами перехідними на 90 мм під клей. Модель з оновленим мотором, який відповідає стандарту економії енергії IE3.
- Продуктивність: 48 м3/год
- Потужність: 2.76 кВт
- З'єднання: 90 мм
| Призначення насоса | Громадські басейни, Атракціони, протитоки |
|---|---|
| Наявність префільтра | Немає |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 48 при 10 м |
| З'єднання | 90 мм |
| Вхідна потужність, кВт | 2.8 |
| Вихідна потужність, л.с. | 3 |
| Додатково |
|
| Розмір | 581x291x387 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 648 ₴



