Топ продаж

Насос Hayward HCP09101E KNG100 M.B(220В, 15.9 м3/ч, 1HP)
24 990 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос без префільтра Hayward HCP09101E. Аналог моделей BCD100/KNG100. Напірні (подаючі) насоси використовуються для роботи систем гідромасажу, зустрічного перебігу, фонтанів, водоспадів та інших водних атракціонів. Корпус із термічно обробленого пластику з посиленням зі скловолокна. Крильчатка з норилу зі сталевою втулкою (SS303). Насос підходить для солоної води. З'єднання корпусу 2" нар. різь. Комплектується муфтами перехідними на 63 мм під клей.
- Продуктивність: 1.9 м3/год
- Потужність: 1 кВт
- З'єднання: 63 мм
| Призначення насоса | Громадські басейни, Атракціони, протитоки |
|---|---|
| Наявність префільтра | Немає |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 15.9 при 10 м |
| З'єднання | 63 мм |
| Вхідна потужність, кВт | 1 |
| Вихідна потужність, л.с. | 1 |
| Додатково |
|
| Розмір | 412x210x230 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 990 ₴



