Топ продаж

Насос Hayward PL Plus 81030 (220 В, 8,6 м3/год, 0.5HP)
30 039 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноступеневий самовсмоктувальний насос із закритим електродвигуном і префільтром грубого очищення. Використовується в фільтрувальному встановленні в контурі системи водообміну басейну.
- Продуктивність: 8.5 м3/год
- Споживана потужність: 0.68 кВт
- Напруга: 220В
- Під'єднання: 1 1⁄2"
| Призначення насоса | Приватні басейни |
|---|---|
| Наявність префільтра | Да |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 8,6 за 8 м |
| З'єднання | 1½" |
| Вхідна потужність, кВт | 0.7 |
| Вихідна потужність, л.с. | 0.5 |
| Додатково |
|
| Розмір | 441х286х218 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 039 ₴





