Топ продаж

Насос Hayward SP2503XE61 EP 33 (220 В, 4.8 м3/год, 0.33HP)
16 442 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насоси з термопластику посиленого скловолокономним вкрапленням. Рекомендовані для домашніх басейнів малих і середніх габаритів. Норивова крильчатка з уживленням скловолокна та втулкою з неіржавкої сталі. Має вбудований префільтр із прознячною кришкою з полікарбонату на нарізному кріпленні. Знімний пластиковий кошик префільтра з білого пластику. Модель Hayward EP 33 SP2503XE61 буде оптимальною для циркуляції та фільтрації в будь-якому домашньому басейні об'ємом до 20000 л.
- Продуктивність: 4.8 м3/год
- Вхідна потужність: 0.45 кВт
- З'єднання: 2" ВР
| Призначення насоса | Приватні басейни |
|---|---|
| Наявність префільтра | Да |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 4.8 при 10 м |
| З'єднання | 2" |
| Вхідна потужність, кВт | 0.5 |
| Вихідна потужність, л.с. | 0.3 |
| Додатково |
|
| Розмір | 503х271х210 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 442 ₴





