Топ продаж

Насос Hayward PL 81005 (220 В, 13 м3/год, 0.75HP)
17 238 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос Hayward Powerline 0,75 НР (81005) з префільтром використовується для перекачування води в плавальних басейнах об'ємом до 52000 л.
- Продуктивність: 13 м3/год
- Вхідна потужність: 0.79 кВт
- Під'єднання: 50 мм під вклейку, 32/38 мм під шланг
- Напруга: 220В
| Призначення насоса | Приватні басейни |
|---|---|
| Наявність префільтра | Да |
| Змінна швидкість | Немає |
| Кількість фаз | 1 (220-240В) |
| Тип насоса | Самовсмоктувальний |
| Продуктивність, м3/год (у разі h) | 13 при 8 м |
| З'єднання | 50 мм |
| Вхідна потужність, кВт | 0.8 |
| Вихідна потужність, л.с. | 0.8 |
| Додатково |
|
| Розмір | 504x265x206 мм |
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 238 ₴




