Топ продаж

Насос Hayward PL 81002E2 IE2 (220 В, 5.4 м3/год, 0.25 HP)
14 331 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос Hayward PL 81002E2 з префільтром – це ідеальний варіант для циркуляції та фільтрації води в приватних плавальних басейнах об'ємом до 22 000 л.
Насос відрізняється міцністю та довговічністю завдяки пластиковому корпусу та валу з нержавіючої сталі. Насос обладнано двигуном з високим класом енергоефективності IE2, який знижує енергоспоживання без втрати потужності. Наявність префільтра захищає насос від потрапляння дрібного сміття та бруду.
- Продуктивність: 5.4 м³/год
- Під’єднання: 50 мм під клей, 32/38 мм під шланг
- Напруга: 220 В
| Призначення | Приватні басейни |
|---|---|
| Для солоної води | Ні |
| Енергоефективність двигуна | IE2 |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Матеріал корпусу | Термостійке поліпропіленове волокно |
| Кількість фаз | 1 ( 220-240 В ) |
| Макс. об’єм басейну, л | 22 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 5.4 при 8 м |
| Корисна потужність, к. с. | 0.3 |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| З'єднання | 50 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 9.5 |
| Розмір в упаковці | 504x265x206 мм |
| Виробник | Hayward |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hayward |
| Країна виробник | Франція |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 331 ₴




