Топ продаж

Насос Aquaviva LX LP300M (220 В, 35 м3/год, 3 HP)
18 834 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 304-42-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос Aquaviva LX LP300M - це ідеальний варіант для СПА-басейнів і систем марикультури (розведення морських водоростей, риб, молюсків, ракоподібних в штучних умовах).
Ефективно використовується для напірної подачі та циркуляції води. Модель виготовлена за сучасною технологією з використанням довговічних термостійких, антикорозійних матеріалів.
- Продуктивність: 35 м³/год
- Потужність: 2.2 кВт
- Під'єднання: 63 мм
| Призначення | SPA, гідромасаж, атракціони |
|---|---|
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Ні |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. об’єм басейну, л | 140 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 35 при 12 м |
| Корисна потужність, к. с. | 3 |
| Потужність, кВт | 2.2 |
| З'єднання | 63 мм |
| Додатково |
|
| Вага в упаковці, кг | 16.0 |
| Розмір | 397х202х218 мм |
| Виробник | Aquaviva |
| Гарантія | 24 місяці. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажу насоса необхідно додатково встановити автомат захисту двигуна. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 834 ₴




