Топ продаж

Ручний пилосос Watertech Catfish Li (Li-ion)
10 320 ₴
- Готово к отправке
+380 (95) 304-42-52
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний пилосос Watertech Catfish Li - це ідеальний варіант для очищення поверхні невеликих наземних басейнів. Діє ефективно навіть у найбільш важкодоступних місцях. Простий в експлуатації, не вимагає додаткової подачі повітря або відкачування води. Кріпиться до будь-якої стандартної телескопічної штанги для басейну. Штанга в комплект не входить. Оснащений літій-іонним акумулятором для безперервної роботи пилососа протягом 45 хвилин.
- Мінімальна глибина роботи: 25 см
- Максимальна глибина роботи: 3.5 м
- Живлення: акумулятор Li-ion
| Тип пилососа | Ручний |
|---|---|
| Живлення | Li-ion батарея |
| Робота від акумулятора | 45 минут |
| Ширина частини для прибирання | 178 мм |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 406х178х178 мм |
| Вага, кг | 1.3 |
| Виробник | Water Tech |
| Країна виробник | Сполучені Штати |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | США |
| Напряжение | 8.4 В |
| Производитель | WaterTech |
Информация для заказа
- Цена: 10 320 ₴




