Лінійний електричний камін
Royal 5D V-Art 60 Luxe
Серія V-Art 5D має запатентовану технологію візуалізації.
Оновлена модель популярного електрокаміну отримала більшу довжину: 150 см.
Має 4 варіанти полумʼя.
Додано 5 режимів зміни кольорів полумʼя:
- помаранчевий;
- червоний;
- червоний з вкрапленням синього;
- жовтий з вкрапленням синього;
- синій - імітація горіння газу.
V-Art - найреалістичніша та найсучасніша 5D технологія.
Наповнення каміна - це реалістичний муляж дров з ефектом тління, як у справжньому каміні.
Внутрішня дзеркальна поверхня для візуального збільшення глибини вогнища.
Обігрівання здійснюється за принципом тепловентилятора у 2-х режимах: LOW та HIGH.
Фронтальна скляна панель з гартованого скла не нагрівається.
5 рівнів звукового ефекту потріскування дров для створення більшої атмосфери натурального каміну.
Royal 5D 60 LUXE можна як вбудовувати у нішу чи портал, або навісити на стіну, з будь-якого матеріалу.
Можна розміщувати навіть під телевізором.
За рахунок цього дана модель підходить майже під будь-який стиль: сучасний, модерн або класичний.
Комплектація:
- Електрокамін;
- Пульт ДК;
- Інструкція користувача;
- Гарантійний талон.
Характеристики
Електрокаміни
Тип камінуВбудовуваний| Настінний| Лінійний
Тип монтажуВбудовуваний| Настінний
Ефект полумʼя5D V-Art
Наповнення камінаДрова
Особливості5D технологія V-Art| LED-технологія| Зі звуком| З обігрівом| Ефект мерехтливих дров| Таймер відключення| З пультом ДК| Плоске скло| Управління Wi-Fi (опціонально)
Потужність обігріву, Вт1500
Потужність візуалізації, Вт50
МатеріалМетал + пластик + скло
Додаткові характеристики4 варіанти полумʼя| 5 кольорів полумʼя| Обігрів до 25 кв.м| Реалістичність ефекту горіння| Великі габарити| Інформаційний екран| 2 режими обігріву| Таймер від 1 до 8 годин (крок 1год)| 5 рівнів звукового ефекту потріскування дров
Габарити монтажу, ШВГ (мм)1490x445x160(166)
Габарити, ШВГ (мм)1500x450x165(170)
Вага, кг45.0
Габарити упаковки, ШВГ (мм)1590x535x245
Вага в упаковці, кг47.0
Країна-виробник товаруКитай
Країна реєстрації брендуУкраїна
КолірBlack
Гарантія, місяців12
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Flame |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Стиль камина | Классический |
| Расположение камина | Встроенное |
| Площадь обогрева | 25 кв.м |
| Вес камина | 45 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1500 мм |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 165 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: 96 750 ₴










