
Осушувач повітря Aquaria S1 10 P, Таймер, Датчик температури та вологості, Подвійна фільтрація
7 399 ₴
- Нет в наличии
Потрійний повітряний фільтр
Aquaria S1 поєднує високу здатність осушення з дією потрійного фільтра, щоб ваш дім завжди був вільним від пилу та пилку, але також без неприємних запахів.
Функції для всіх потреб
Функції, доступні пристрою, підходять для всіх членів сім'ї, функція пам'яті зберігає функції, встановлені до відключення електроенергії.
Функція «прання» підтримує роботу агрегату незалежно від рівня вологості в приміщенні. Це надзвичайно корисно для сушіння одягу та запобігання утворенню конденсату або підвищенню вологості.
Функція блокування від дітей не дозволяє малюкам змінювати налаштування пристрою.
Функція автоматичного розморожування забезпечує тривалий термін служби пристрою за рахунок розморожування теплообмінника.
Таймер – комфортне програмування
Заплануйте ввімкнення або вимкнення пристрою Aquaria S1 10 P на свій смак. Функція підходить для людей, які потребують свіжого повітря вранці, запрограмувавши пристрій перед сном, ви забезпечите ідеальне пробудження на свіжому повітрі.
Портативність
Завдяки своїй конструкції та колесам його легко транспортувати з однієї кімнати в іншу.
*У функції «прання» агрегат працює постійно, незалежно від вологості.
** Осушення можна тимчасово призупинити, щоб розморозити теплообмінник.
*** У комплект входить шланг для постійного зливу води.
Для того, щоб пристрій працював в оптимальних умовах, температура навколишнього середовища повинна бути в діапазоні від 5 ℃ до 35 ℃.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olimpia Splendid |
| Потребляемая мощность | 70 Вт |
| Рекомендуемый объем помещения | 130 куб. м |
| Тип управления | Сенсорное |
| Уровень шума | 24 дБ |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Тип установки | Напольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 589 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глубина | 216 мм |
| Вес | 9.38 кг |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Ночной режим работы | Да |
- Цена: 7 399 ₴






