
Електрокамін з обігрівом Royal Vision 60 LOG Color N з дровами, звуком та кольоровими підсвітками
26 750 ₴
- Готово к отправке
Електричний лінійний камін
Royal Vision 60 LOG Color N
Найпопулярніша модель отримала оновлений функціонал:
- 5 рівнів яскравості полумʼя
- 5 швидкостей мерехтіння полумʼя
- 5 кольорів підсвітки дров та циклічний режим
(Червоний–Помаранчевий–Жовтий–Синій–Комбінований–Автоцикл–Вимкнено) - 5 кольорів язиків полумʼя та циклічний режим
(Червоний–Помаранчевий–Жовтий–Синій–Комбінований–Автоцикл–Вимкнено) - Звуковий ефект імітації потріскування дров
Електрокамін Royal Vision 60 LOG Color N можна вбудовувати в портал або в нішу у стіні. Подовжена форма та стриманий дизайн вогнища підходять для багатьох стилів: модерн, хай-тек, мінімалізм та інші. Камін обладнаний технологію реалістичного полум'я.
Камін Vision 60 LOG Color підійде для просторих приміщень. У моделі є температурний обігрів з діапазоном +17..+27°С.
До каміна Royal Vision 60 LOG можна замовити портал IDaMebel Blanca, спеціально розроблений під цю модель.
Надана серія камінів має моделі 2-х діагоналей: 42 (1093x426x225 мм) та 60 дюймів (1556x426x225 мм).
Характеристики
Електрокаміни
Тип камінуВбудовуваний| Лінійний
Тип монтажуВбудовуваний
Ефект полумʼя2D
Звуковий ефект потріскування дровНаявний
Наповнення камінаДрова
ОсобливостіLED-технологія| З обігрівом| Зі звуком| Регулювання обігріву: температурний режим| Таймер відключення| З пультом ДУ| Плоске скло| Управління Wi-Fi (опціонально)
Потужність обігріву, Вт1500
Потужність візуалізації, Вт30
МатеріалМетал + пластик + скло
Додаткові характеристикиЕфект полум'я працює незалежно від обігріву| 5 кольорів полумʼя та циклічний| 5 кольорів дров та циклічний| 5 рівнів яскравості підсвітки| 5 швидкостей язиків полумʼя| Обігрів до 25 кв.м| Панель керування на корпусі| Інформаційний дисплей
Габарити монтажу, ШВГ (мм)Дивіться інструкцію
Габарити, ШВГ (мм)1556x426x225
Вага, кг32.0
Габарити упаковки, ШВГ (мм)1655x500x300
Вага в упаковці, кг34.0
Країна-виробник товаруКитай
Країна реєстрації брендуУкраїна
КолірBlack
Гарантія, місяців36
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Flame |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Расположение камина | Встроенное |
| Вес камина | 32 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1556 мм |
| Высота | 426 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
| Комплектация | |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: 26 750 ₴






