Тепловий насос Altek Split inverter 18TA1S
Особливості:
•Енергетичний клас: А+++
•Опалення+Охолодження+ГВС
•Повний інвертор постійного струму, компресор і двигун вентилятора
• -30C інвертор EVI
• Розумне управління WIFI
• Холодоагент R410, екологічно чистий
• Температура води на виході до 55°С
Технічні характеристики:

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 377 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Вес | 125 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Теплова потужність (A7W35), кВт | 7.5 |
| Габарити, ШxГxВ, мм | 1110x475x810 |
| EER | 2,52 |
| COP | 4,45 |
| Хладоагент | R410A |
| Потужність двигуна вентилятора, Вт | 100 |
| Діапазон робочої температури, ℃ | -20℃ до 45℃ |
| Електричне споживання (A7W35), кВт | 1.68 |
| Вага, кг | 88 |
| Діаметр різьби, внутрішній, Inch | 1 |
| Охолоджувальна потужність (A35W7), кВт | 5.29 |
| Захист від проникнення вологи | IPX4 |
| Двигун вентилятора, кількість, шт. | 1 |
| Напруга мережі, В | 220-240 |
Информация для заказа
- Цена: 302 127 ₴


