Топ продаж

Збірний басейн Bestway Hydrium 561CU (488х130 см) з піщаним фільтром, драбиною та тентом
64 211 ₴
- Готово к отправке
+380 (95) 304-42-52
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Збірний басейн Bestway Hydrium 561CU - це модель належить до лінійки збірних басейнів, розрахованих на цілорічне розміщення на вулиці. Вона є мобільною альтернативою композитним басейнах. В основі конструкції лежать опори та поруччя зі сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям. Для внутрішньої обкладки басейну використовується лайнер з ПВХ високої якості. Фільтраційна установка та дозатор хлору гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону плавання. Спеціальна підкладка захищає дно від стирання і зовнішніх чинників. Басейн комплектується драбиною, захисним тентом та скімерним комплектом. Відрізняється від інших схожих басейнів зовнішнім оформленням під дерево.
- Розміри: діаметр 488 см, висота 130 см
- Об'єм басейну (90%): 21 490 літрів
- Система фільтрації: 5678 л/год, пісочна
- Встановлення: рекомендується наземне
| Тип басейну | Збірні |
|---|---|
| Форма басейнів | Кругла |
| Об’єм басейну (90%), л | 21 490 |
| Призначення басейну | Для дорослих |
| Колір | Коричневий |
| Клас ПВХ | Преміальний |
| Матеріал чаші | Тришаровий ПВХ з армованою сіткою з поліестеру |
| Матеріал каркасу | Метал з антикорозійним покриттям |
| Захист від механічного впливу | Максимальний захист |
| Загальна товщина стінок | 0.30-0.40 мм |
| Спускний клапан | Є |
| Вага, кг | 211.8 |
| Додатково |
|
| Система фільтрації, л / год | 5 678 |
| Довжина, см | 488 |
| Ширина, см | 488 |
| Висота, см | 130 |
| Комплектація |
|
| Розмір упаковки, см | 82х163х62 |
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Коричневый |
| Объем | 21490 л |
| Диаметр | 488 см |
| Длина | 488 см |
| Ширина | 488 см |
| Высота | 130 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал лестницы | Металл |
| Фильтр | Песчаный |
Информация для заказа
- Цена: 64 211 ₴






