Топ продаж

Каркасний басейн Bestway 56403 (259х170х61 см)
3 592 ₴
- Готово к отправке
+380 (95) 304-42-52
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каркасний басейн Bestway 56403 – це яскравий представник ринку домашніх басейнів. Модель чудово підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана із тришарового армованого лайнера DuraPlus™. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність та довговічність усієї конструкції. Система Seal&Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Басейн має прямокутну форму, що підвищує комфорт під час ігор.
Басейн оснащений спусковим клапаном для швидкого зливу води із чаші басейну. Завдяки спеціальним фітингам, до басейну можна підключити фільтраційну установку Flowclear™.
- Розміри басейну: 259х170х61 см
- Об'єм басейну (90%): 2300 л
- Установка: лише наземна
| Тип басейну | Каркасні |
|---|---|
| Форма басейнів | Прямокутна |
| Об’єм басейну (90%), л | 2 300 |
| Колір | Синій |
| Клас ПВХ | Базовий |
| Матеріал чаші | Тришаровий ПВХ з армувальною сіткою з поліестеру |
| Матеріал каркасу | Посилений метал з антикорозійним покриттям |
| Захист від механічного впливу | Стандартний захист |
| Загальна товщина стінок | 0.60-0.90 мм |
| Спускний клапан | Є |
| Вага, кг | 13.5 |
| Додатково |
|
| Комплектація |
Каркасний басейн Bestway 56403 |
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 13.5 кг |
| Производитель | Bestway |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Объем | 2300 л |
| Высота | 61 см |
| Ширина | 170 см |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 259 см |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Голубой |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 592 ₴



