Топ продаж

Басейн Intex 28130 - ідеальний варіант для купання і сімейного відпочинку. Завдяки невеликим габаритам і маленькій вазі, його можна брати з собою на природу, дачу або море. Встановіть басейн без інструментів за кілька хвилин. Чаша виконана із 3-шарового армованого ПВХ з надувним самопідтримуваним кільцем. М'який корпус забезпечує максимальний комфорт і безпеку для користувачів.
- Розміри: діаметр 366 см, висота 76 см
- Об’єм басейну (90%): 5621 літрів
- Встановлення: тільки наземне
- Вік: 6+
| Тип басейну | Надувні, Дитячі |
|---|---|
| Форма басейнів | Кругла |
| Об’єм басейну (90%), л | 5 621 |
| Колір | Блакитний |
| Спускний клапан | Є |
| Вага, кг | 11.3 |
| Додатково |
|
| Довжина, см | 366 |
| Ширина, см | 366 |
| Висота, см | 76 |
| Комплектація |
Надувний басейн Intex 28130 |
| Розмір упаковки, см | 40x40x23.5 |
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 11.3 кг |
| Производитель | Intex |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Объем | 5621 л |
| Высота | 76 см |
| Ширина | 366 см |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 366 см |
| Длина | 366 см |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 847 ₴




