Знижка 10%
-5%

Праймер для бетонних поверхонь Teknolatex 200 12 кг
1 404 ₴
1 333,80 ₴
- Готово к отправке
+380 (95) 304-42-52
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Teknolatex 200 – праймер на основі акрилової дисперсії для бетонних поверхонь під гіпс та штукатурку.
Сфери застосування:
- Для внутрішнього застосування на вертикальних та горизонтальних поверхнях
- Для ґрунтування стін та стель
- Для збільшення адгезії штукатурних сумішей на основі гіпсу, вапна та цементу до бетонної поверхні
Властивості праймера:
- Забезпечує сильну адгезію
- Запобігає швидкої втрати вологи з поверхні
- Має високу водонепроникність
- Легкий у використанні
- Перед нанесенням матеріалу слід очистити поверхню від будь-яких видів масла, іржі, миючих засобів, бруду та інших речовин, що запобігають схоплювання.
- Для приготування робочого розчину налийте 6 л чистої води у чисту ємність та висипте сухий порошок (12 кг) Teknolatex 200. За допомогою низькошвидкісного міксера (400 – 600 об/хв.) змішуйте суміш до отримання однорідної маси.
- Наносити праймер на поверхню можна щіткою, валиком або механічним розпилювачем.
-
Примітки:
- Підходить лише для внутрішнього застосування.
- Не слід додавати сторонні матеріали до суміші.
- Відразу після нанесення необхідно захистити поверхню від несприятливих погодних умов (прямих сонячних променів, високих температур ≤ +35 ˚С, опадів і морозу).
- Використовувані інструменти та обладнання необхідно вимити відразу після використання.
- Продукт може викликати роздратування при потраплянні на шкіру. Необхідно використовувати робочий одяг, захисні рукавички, маску і окуляри. Перед початком роботи також можна нанести на руки захисний крем.
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Відро 12 кг |
| Термін придатності | 12 місяців в сухому середовищі в закритій упаковці |
| Щільність суміші | 1,54 (+ 0,05) кг/л |
| Витрата | 150-250 гр/м2 (при нанесенні в 1 шар) |
| Час життя суміші | 45-60 хвилин (при температурі + 20 °C) |
| Час повного висихання | 24 години |
| Температура застосування | +5 °C - +30 °C |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Цвет | Зелёный |
| Тип использования | Универсальный |
| Фасовка материала | 12 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество компонентов | Однокомпонентная |
| Расход материала | 0.2 кг/м2 |
| Упаковка | Ведро |
| Тип по составу | Полимерная |
| Tekno | Tekno |
Информация для заказа
- Цена: 1 333,80 ₴


