Теплові насоси ALTEK використовуються для створення і підтримки комфорту (опалення, опалення, кондиціонування, а також в комбінаціях опалення + гаряча вода, кондиціонування + гаряча вода) в приміщеннях круглий рік при температурі навколишнього повітря від -30 ° С до + 45 ° С за рахунок комплексного використання енергоефективних технологій.
Теплова потужність спліт-системи ALTEK PRO при опаленні приміщень в 4,5 рази перевищує споживання електроенергії, що робить її найбільш ефективним рішенням для опалення, охолодження і ГВС ваших будинків.
ALTEK Pro SPLIT 10 належить до типу «Повітря -Вода», виконаного в форматі спліт-системи. Може бути адаптований в існуючу систему опалення як основне джерело тепла з існуючим теплогенератором в якості резервного, також в поєднанні з радіаторами, теплою підлогою, вентиляторними котушками. Формат спліт-системи дозволяє комфортно розподіляти елементи системи при проектуванні.
ПРИСТРІЙ: Тепловий насос серії ALTEK Pro SPLIT складається з двох зовнішніх і внутрішніх блоків. Зовнішній блок: повітряний теплообмінник (випарник), вентилятор, компресор, розширювальний клапан і автоматика. Компоненти внутрішнього блоку: теплообмінник (конденсатор), циркуляційний насос, блок автоматики та управління контролером.
ПЕРЕВАГИ ALTEK PRO SPLIT 10:
- Основні комплектуючі – від провідних світових виробників опалювального та холодильного обладнання: СArel (Італія), Panasonic (Японія).
- Висока швидкість перетворення (COP) до 4,48 завдяки сучасному міцному компресору та технології EVI
- Гнучка модуляція потужності та відсутність високих пускових струмів завдяки інверторній технології
- Максимальне використання відновлюваної енергії в інших системах опалення.
- Можливість дистанційного моніторингу та управління опаленням, кондиціонуванням та системою ГВС зі смартфона.
- Низький рівень шуму.
- У разі тривалого відключення електроенергії, за рахунок використання фреонової лінії між зовнішнім і внутрішнім блоками теплового насоса, спліт-формат системи дозволяє уникнути заморожування опалювального контуру в зимовий час.
- Економія електроенергії та газу або усунення звичайної енергії;
- Термін служби – більше 25 років.
- Двигун вентилятора з управлінням інвертором

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Страна производитель | Украина |
| Тепловая мощность | 9.6 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 803 мм |
| Высота | 414 мм |
| Вес | 115 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Струм, номінальний, А | 14,97 |
| Теплова потужність (A7W35), кВт | 9,6 |
| EER | 2,62 |
| COP | 4,44 |
| Хладоагент | R410A |
| Потужність двигуна вентилятора, Вт | 100 |
| Діапазон робочої температури, ℃ | від -30℃ до 45℃ |
| Електричне споживання (A7W35), кВт | 2,16 |
| Вага зовнішнього блоку, кг | 88 |
| Рівень шуму, дБ | 59 |
| Споживання електроенергії (A35W7), кВт | 2,53 |
| Габарити внутрішнього блоку, ШxГxВ, мм | 550x325x650 |
| Діаметр різьби, внутрішній, Inch | 1 |
| Охолоджувальна потужність (A35W7), кВт | 6,3 |
| Вага внутрішнього блоку, кг | 25 |
| Габарити зовнішнього блоку, ШxГxВ, мм | 1100x490x810 |
| Клас захисту від ураження електрострумом | I |
| Захист від проникнення вологи | IPX4 |
| Двигун вентилятора, кількість, шт. | 1 |
| Напруга мережі, В | 220 |
- Цена: 147 336 ₴


