Парогенератор для римських саун, турецьких хамамів та інших типів саун. Якісна надійна збірка. У комплектації з новітнім паростійким пультом управління KS-150. Обладнаний автоматичними функціями заповнення, подачі та зливу води.
- Потужність: 12 кВт
- Для приміщень: 11-14 м³
- Живлення: 380-415 В
| Потужність | 12 кВт |
|---|---|
| Об `єм приміщення | 11-14 м³ |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 475x185x450 мм |
| Вага, кг | 18.5 |
| Виробник | Keya Sauna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 18.5 кг |
| Производитель | KEYA Sauna and Swimming Pool |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Температура пара | 55 град. |
| Мощность | 12 кВт |
| Объем парной | 14 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глубина | 475 мм |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
Информация для заказа
- Цена: 33 282 ₴







