Парогенератор для римських саун, турецьких хамамів та інших типів саун. Якісна надійна збірка. В комплекті з новітнім пультом управління KS-150. Обладнаний автоматичними функціями заповнення, подачі та зливу води.
- Потужність: 4 кВт
- Для приміщень: 3-5 м³
- Живлення: 220-240 В
| Потужність | 4 кВт |
|---|---|
| Об `єм приміщення | 3-5 м³ |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | 425x160x300 мм |
| Вага, кг | 15 |
| Виробник | Keya Sauna |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 11 кг |
| Производитель | KEYA Sauna and Swimming Pool |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Температура пара | 55 град. |
| Мощность | 4 кВт |
| Объем парной | 5 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
Информация для заказа
- Цена: 21 930 ₴







