Електрокамін Dimplex Tahoe настінного типу, призначений як для установки на стіну, так і для часткового монтажу в неї. Цієї моделі властива реалістична імітація вогню яка досягається за рахунок сучасної технології Opti-myst, розробленої компанією Dimplex. Обладнаний системою обігріву, потужністю 1-2 кВт. Можливе використання в режимі візуалізації, незалежно від режиму обігріву.
Характеристики Електрокамін Dimplex Tahoe
Тип 3D електрокамін
Hi-Tech електрокамін
Тип монтажаНастенний
Ефект пламеніOpti-Myst
Wi-Fi управління є
обігрів є
Потужність обігріву, Вт1000-2000
Потужність візуалізації, Вт250
зволоження є
Регулювання інтенсивності полум'я є
Особливості- дистанційне керування
- реалістичність ефекту горіння
Пульт ДУ є
Габарити, мм (ШxВxГ) 900x700x180
Габарити упаковки, мм (ШxВxГ) 1000x800x210 / 675x760x270
Вага, кг (нетто) 27
Вага, кг (брутто) 19 / 16,4
Країна виробник Ірландія
Гарантія, місяців 24
Колір чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dimplex |
| Страна производитель | Ирландия |
| Вид топлива | Электричество |
| Стиль камина | Хай-тек |
| Вес камина | 27 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Расположение камина | настенное |
- Цена: 75 000 ₴




